POSitive Retail w Twoim sklepie internetowym – poznaj korzyści

Efektywne zarządzanie siecią sklepów łączących punkty fizyczne oraz wirtualne jest bardzo trudnym zadaniem, którego wykonanie jest dziś praktycznie niemożliwe, jeśli przedsiębiorca nie dysponuje wydajnym, nieawaryjnym i spójnym systemem oprogramowania, który nie tylko jest łatwy w obsłudze, ale również elastyczny i obejmuje wiele aspektów związanych z handlem.

POSitive Retail – https://positiveretail.pl/positive-retail-w-twoim-sklepie-internetowym-poznaj-korzysci/ – jest systemem, który umożliwia sprawne i efektywne zarządzanie siecią sklepów pracujących zarówno online, jak i offline – oprogramowanie pozwala na synchroniczną pracę wielu osób (sprzedawców, kierowników sklepów i sklepu internetowego, szefów dystrybucji oraz pracowników centrali sieci), automatyzację procesów i szczegółową analitykę.

POSitive Retail – produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy

Na podstawie danych o zachowaniach klientów, danych sprzedażowych, oczekiwaniach przedsiębiorcy i wszelkich innych niezbędnych informacji dostawca przygotowuje spersonalizowaną ofertę, która spełni oczekiwania nie tylko przedsiębiorcy, ale również jego klientów, co przełoży się na zyski płynące ze sprzedaży.

Dobry program do prowadzenia sklepu lub sieci sklepów ma wiele modułów, które można adaptować do konkretnych potrzeb nabywcy. POSitive Retail to POS z intuicyjnym panelem, Manager umożliwiający zarządzanie gospodarką magazynową oraz jej sprawne prowadzenie. Szeryf24 z kolei jest aplikacją synchronizującą zapis z kamer w lokalach z operacjami wykonywanymi w systemie sprzedaży zapobiegającą nadużyciom. Inne moduły ułatwiają zarządzanie sklepami offline i online, organizują współpracę B2B czy dystrybucję. POSitive Retail to również solidne oprogramowanie wspomagające efektywne zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa – sprzedażowy moduł CRM oraz Personel obsługujący HR (bazujące na systemie typu ERP) a także sprawną obsługę finansową.

Zalety oprogramowania POSitive Retail:

– wydajność systemu zapobiegającego nadużyciom i defraudacjom dzięki mechanizmom uwierzytelniania użytkowników, raportowania i analiz. System umożliwia rejestrację wszystkich transakcji przypisanych do użytkownika i łączenie ich z zapisami z kamer przemysłowych,

– zapewnienie wydajnej obsługi klienta we wszystkich kanałach sprzedażowych tradycyjnych oraz wirtualnych, co umożliwia dostęp do szczegółowych informacji o kliencie i dostosowanie działań marketingowych tak, żeby były najbardziej optymalne,

– zarządzanie rabatami i wyprzedażami sezonowymi oraz szybka reakcja na działania konkurencji, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej kontroli nad wydatkami i progiem opłacalności,

– połączenie rozwiązania pracy w chmurze przy zapewnieniu pełnego bezpieczeństwa danych oraz wydajnej pracy offline,

– możliwość obsługi dowolnej ilości magazynów, zarządzanie zapasami zarówno w modelu rozproszonym jak i scentralizowanym, zapewnienie dostępu do dokumentów magazynowych, pełnej kontroli nad obiegiem reklamacji oraz zaawansowane możliwości raportowania,

– budowanie trwałej relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych dzięki systemowi lojalnościowemu.

POSitive Retail jest efektywnym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem służącym do zarządzania sieciami sprzedaży detalicznej obejmującymi zarówno sklepy offline, jak i online, stworzonym na bazie dwudziestoletniego doświadczenia dostawcy rozwiązań internetowych LSI Software.

Wprowadzenie oprogramowania przedstawionego wyżej, ma na celu dostarczenie przedsiębiorcy korzyści w postaci bardziej wydajnego zarządzania firmą, zoptymalizowanej obsługi klienta oraz ograniczenie kosztów i umożliwienie wzrostu rentowności sieci sklepów.