Plastyka warg sromowych: bądź taka jak chcesz!

W dzisiejszych czasach nikogo nie dziwi ingerencja w ludzkie ciało, by uczynić je piękniejszym, lepszym. Nikogo nie dziwią więc operacje plastyczne, czy zabiegi chirurgiczne przeprowadzane w tak zwanych klinikach urody. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, czym jest plastyka warg sromowych oraz w jaki sposób może ona pomóc kobietom.

By podobać się bardziej sobie

Ludzie poddają się wszelkiego rodzaju zabiegom, by bardziej podobać się sobie i innym. Kobiety powiększają sobie piersi, modelują twarz, stosując tak zwany lifting, powiększają usta, wstrzykują botoks, pozbywając się tym samym niechcianych zmarszczek. Coraz częściej poprawić swoja urodę decydują się również mężczyźni, co jeszcze kilka lat temu było nie do pomyślenia.

Plastyka warg sromowych – coraz więcej Polek się na nią decyduje

Zabiegi nie ograniczają się do widocznych części kobiecego ciała. Coraz więcej przedstawicielek płci pięknej decyduje się na zabieg poprawy swoich intymnych części ciała. Plastyka warg sromowych to usługa, którą Polki wybierają coraz śmielej.
A na czym polega plastyka warg sromowych? Jest to zabieg chirurgiczny mający na celu zmianę kształtu lub redukcję kobiecych warg sromowych mniejszych, ale także fałd śluzówki otaczających wejście do pochwy. Kobiety decydują się na taki zabieg, gdyż mają odczucie, że ich narządy są zbyt duże lub asymetryczne. Często taki stan rzeczy uwarunkowany jest genetycznie. Niekiedy za duże wargi sromowe powodują dyskomfort podczas odbywania stosunku seksualnego lub podczas codziennego życia, stąd plastyka warg sromowych jest niekiedy nie tylko zabiegiem estetycznym, ale również poprawia jakość kobiecego życia.

Zabieg, który zmienia życie

Chirurgicznej korekcie podlegają także wargi sromowe większe. Tutaj tak jak w przypadku warg sromowych mniejszych mogą być w odczuciu kobiety za duże, albo wręcz przeciwnie – za małe. Zabieg taki polega na zmniejszeniu, powiększeniu, lub zmianie kształtu warg sromowych większych, co wpływa na wzrost poczucia atrakcyjności kobiety.
Zabiegi związane z plastyką warg sromowych tak większych jak i mniejszych trwają zazwyczaj nie dłużej jak pół godziny, a powrót do pełnej sprawności trwa kilka tygodni.