Leasing samochodu – poznaj leasing SMARTPLAN

Toyota wychodząc naprzeciw swoim klientom daje bardzo dobre propozycje zakupu pojazdów firmowych. Przedsiębiorcy muszą posiadać pojazdy rejestrowane na firmę, a czasami pojazdów jest kilka. Skompletowanie całej floty w danym przedsiębiorstwie czy firmie to nie lada wyzwanie. Jednak dzięki ciekawym propozycjom Toyoty staje się to łatwe i możliwe i to bez większych kosztów.

Oferowane przez Toyotę leasingi operacyjny i firmowy to bardzo dobre opcje na cały okres trwania umowy. Dodatkowo ciekawą propozycją jest także Toyota SMARTPLAN – http://auta-firmowe.pl/leasing-smartplan/.

CO TO JEST TOYOTA SMARTPLAN?

To nowoczesny plan leasingu pojazdu. Polega on na tym, że leasingodawca podpisuje umowę z leasingobiorcą na zakup określonego pojazdu. Leasingobiorca samochód eksploatuje, płaci co miesięczne ustalone raty, ponosi koszty napraw i ubezpieczeń. Jednak po zakończeniu umowy nie ma obowiązku wykupu danego samochodu. Samochód eksploatowany jako samochód służbowy w danym przedsiębiorstwie może być zwrócony czy oddany do firmy, która dany samochód leasingowała.

Dzięki takiemu projektowi w firmach, które posiadają duże floty samochodów, mogą przez cały czas być samochody nowe. Firma dla swojego dobrego funkcjonowania, dzięki takiej formie leasingu, nie musi tracić czasu na ciągłe naprawianie starych samochodów. Po prostu, po upływie umowy, samochód może zdać i zdecydować się na nową umowę.

PLUSY SMARTPLANU

Toyota SMARTPLAN to same plusy, wystarczy więc je wypunktować:

– przy podpisaniu umowy otrzymujemy gwarancję odkupu od nas samochodu, po zakończeniu danej umowy,
– rozliczamy co miesiąc podatek VAT z każdej raty,
– koszty eksploatacji samochodów są niskie,
– co miesiąc wliczamy do kosztów przychodu naszej firmy raty za opłatę samochodu służbowego.

Toyota SMARTPLAN jest doskonałym programem leasingowym dla firm małych i średnich. Pozwala na skompletowanie całej floty samochodów, a następnie na kompleksową ich wymianę. Należy się przecież liczyć, że wizytówką danego przedsiębiorstwa są ich samochody.

DLACZEGO WARTO JEST WYBRAĆ SMARTPLAN?

SMARTPLAN daje dużo możliwości przedsiębiorcom. Warto więc jest wybrać tę właśnie propozycje leasingu, zważywszy, że odliczamy sobie koszty, a nie wiążemy się na stałe z pojazdem.

Dodatkowe zalety SMARTPLANU to:

– spłacanie tylko części wartości pojazdu,
– specjalne raty, wyliczone na nasze możliwości,
– niskie koszty leasingu,
– można wybrać atrakcyjne i odpowiadające nam ubezpieczenie,
– wybierając toyotę, otrzymujemy samochód wysokiej jakości w małych kosztach.

Flota samochodów służbowych jest cały czas eksploatowana i to przez różnych pracowników. Dlatego dobrze jest nauczyć pracowników obsługiwania samochodów służbowych i wpoić im szacunek do tego rodzaju aut. Co prawda SMARTPLAN daje nam możliwość oddania samochodu dealerowi, jednak nie powinien być to samochód zdezelowany i mocno zniszczony.

WSZYSTKO NISKIE

Rozpatrując propozycję toyoty warto zwrócić uwagę, że w tym przypadku wszystko jest niskie. Mamy więc niską ratę leasingową, płaconą co miesiąc, możliwą do wliczenia sobie w koszty. Mamy również niską wpłatę początkową lub w niektórych przypadkach nasz wkład własny jest zerowy. Należy też zwrócić uwagę na niską utratę wartości samochodu przy końcowym rozliczeniu.

WARTOŚĆ REZYDUALNA

Stosowana jest w SMARTPLANIE toyoty i gwarantowania przy podpisaniu umowy leasingowej. Oznacza wartość, za którą dealer odkupi od nas samochód wzięty w SMARTPLANIE. Wartość ta jest gwarantowana. Toyota SMARTPLAN to bardzo dobra propozycja, dzięki której można bez problemu stworzyć swoją flotę samochodów firmowych.

 

 

Samochód rodzinny w leasingu – czy to dobry pomysł? Więcej informacji znajdziesz tu.