iPhone – nie tylko smartfon


Wyglądem przypominają smartfon, pod względem funkcjonalności zbliżone są do tabletów. iPne’y, bo o nich właśnie mowa, to nowoczesne urządzenia mobilne, które sprawdzają się zarówno podczas prowadzenia rozmów czy kontaktu za pośrednictwem krótkich wiadomości SMS, jak i w zakresie szeroko rozumianego korzystania z zasobów internetu.

Efektowny i funkcjonalny ekran dotykowy

Podobnie jak smartfony, iPhone’y wyposażone zostały w funkcjonalny ekran dotykowy, który współpracuje z trzema podstawowymi czujnikami:

a) zbliżeniowym – ekran zostaje automatycznie wygaszony w czasie, gdy iPhone pozostaje w spoczynku i włącza się w momencie przystawienia urządzenia do twarzy lub dotknięcia;

b) pomiaru światła – jasność wyświetlacza dostosowana jest do warunków zewnętrznych, dzięki czemu iPhone zachowuje właściwą czytelność ekranu, przy jednoczesnej oszczędności baterii;

c) przyspieszenia – orientacja wyświetlacza (pozioma lub pionowa) zostaje automatycznie dostosowana do położenia urządzenia.

Komfort rozmów telefonicznych

Ważną funkcją jest możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych w najwyższej jakości. Godne podkreślenia są także alternatywne funkcje, które zapewnia iPhone, m.in., rozmowy konferencyjne, możliwość wyłączenia głośnika i słuchawki bez konieczności przerywania połączenia oraz łączenia rozmów, czyli utworzenia trzyosobowej rozmowy konferencyjnej poprzez włączenie do rozmowy dwóch osób dodatkowego rozmówcy.

Zaletą przedmiotowego urządzenia jest także możliwość przejrzenia wiadomości znajdujących się w poczcie głosowej bez konieczności dzwonienia do niej.

Zapoznaj się z ofertą iPhonów na stronie sklepu internetowego https://www.sferis.pl